ВІТАЄМО!

Кафедра філософії і суспільних наук вітає доцента кафедри, к.іст.наук Ставицьку Наталію Петрівну з отриманням Почесної грамоти Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника.

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у підготовку майбутніх лікарів, забезпечили повагу серед колег, студентів та їх батьків. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. А ще воліємо, щоб поряд із Вами завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.

Живіть довго в щасті, благополуччі та в доброму здоров’ї!