«ТОН СЕРЦЯ»

Проект розпочався в січні 2018 року. З 8 червня 2018 року до проекту долучився Перинатальний центр Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

Мета проекту – рання діагностика вроджених вад серця новонароджених дітей у пологовому стаціонарі шляхом застосування комп'ютерного аналізу сердечних звуків, отриманих методом електронної аускультації та уточнення діагнозу за допомогою ехокардіографії. Огранізаціями-партнерами у виконанні проекту є:

● Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України»;

● Державний заклад «Дніпропетровська медична академія міністерства охорони здоров’я України»;

● Ірландський центр фетальних і неонатальних досліджень, місто Корк, Республіка Ірландія; ● Національний університет Ірландії «Університетський коледж Корк», місто Корк, Республіка Ірландія;

● Уряд Канади у особі департаменту Глобальних справ Канади через ініціативу «Великі виклики Канади» та програму «Зіркові ідеї у вирішенні проблем здоров'я».

У проекті будуть використані такі інструментальні методи досліджень: 1) запис серцевих звуків за допомогою електронного стетоскопу; 2) ехокардіографія.

Керівник проекту:

асистент кафедри педіатрії, сімейної медицини та клінічної лабораторної діагностики ФПО ДЗ «Дніпропетровська медична академія міністерства охорони здоров’я України» – Шелевицька Вікторія Анатоліївна.

Координатор роботи: д.мед.н., професор, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – Похилько Валерій Іванович.

Виконавці: д.мед.н., професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – Ковальова Олена Михайлівна; к.м.н.,

асистент кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – Соловйова Галина Олексіївна; лікар-неонатолог Перинатального центру ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського,

аспірант кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – Климчук Юлія Юріївна.