XVІІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

До Міжнародного дня рідної мови деканат стоматологічного факультету, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки ВДНЗ України «УМСА» вітає Мачуленка Дмитра і Самарчука Володимира, студентів І курсу стоматологічного факультету, за І і ІІ місця в ІІІ (обласному) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика! Студентів до участі в конкурсі підготували завідувач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Лещенко Т.О. і старший викладач Юфименко В.Г.

Щороку викладачі кафедри українознавства та гуманітарної підготовки виявляють серед студентів-першокурсників найкращих знавців рідного слова. Цей навчальний рік не став винятком. Студенти академії охоче відгукнулися на цей конкурс і взяли в ньому активну участь. Спочатку змагалися на рівні груп і факультетів, а потім право представляти нашу академію на ІІІ (обласному) етапі вибороли ці студенти.

Конкурс імені Петра Яцика сприяє вихованню патріотизму, шанобливого ставлення до культури українського народу, його духовних надбань.

17 лютого 2018 року відбувся ІV (Всеукраїнський) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учасники працювали над виконанням завдань відповідно до Положення конкурсу. Результати будуть оголошені через місяць.

У цей день відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу. Вони отримали дипломи та цінні подарунки, а викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Вітаємо! Наші – найкращі!