ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА Ю.Г. БУРМАКА З ПИТАНЬ ЕТИКИ ТА ДЕОНТОЛОГІЇ У ПОКЛ

19 лютого 2018 р. у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В Скліфосовського відбулося зібрання колективу у складі представників керівництва, лікарів, клінічних ординаторів, інтернів та молодшого медичного персоналу, на якому виступив професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини) Юрій Григорович Бурмак з лекцією з питань етичних та деонтологічних проблем у медичній практиці, причин та подолання конфліктних ситуацій, створення атмосфери психологічного комфорту у колективі та досягнення комплаєнсу хворих.

Лекція викликала жвавий інтерес слухачів та активну дискусію. Добра традиція кафедри брати участь у засіданнях колективу Полтавської обласної клінічної лікарні з бесідами про етико-правові аспекти медичного процесу триває вже декілька років та сприяє покращенню взаємовідносин медичного персоналу між собою та з пацієнтами.