ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ХІМІКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН У МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ АКАДЕМІЇ

З 10 квітня по 13 квітня 2018 р. у медичному коледжі ВДНЗУ «УМСА» проводився тиждень циклової комісії хіміко-математичних дис-циплін.

Тиждень розпочався виставкою стіннівок на тему: «Фізика, хімія, ма-тематика навколо нас».

У вівторок, 10 квітня, наймолодші студенти фармацевтичного відді-лення коледжу продемонстрували підготовлені ними презентації на тему «Найважливіші білки організму людини».

У середу, 11 квітня, проведена інформаційна година «Видатні фізики на грошових купюрах». Студенти дізналися цікаву інформацію про видатних фізиків та про їх наукові відкриття, розв'язали кросворди та ребуси.

12 квітня, у День космонавтики, група студентів на чолі з викладачами відвідали музей авіації та космонавтики ім. Ю. Кондратюка. Студенти ознайомилися із експозицією космічної техніки та відвідали виставку, присвячену українському космонавту Павлу Поповичу.

Цього ж дня проведена година цікавої хімії «Хімія у домашній аптеч-ці». Студенти ІІ курсу фармацевтичного відділення розповіли про лікарські засоби, які є у кожній домашній аптечці та продемонстрували досліди, які характеризують хімічні властивості цих речовин.

На перервах у холі коледжу демонструвалися тематичні відеофільми з астрономії, фізики, хімії.

Протягом тижня циклової комісії хіміко-математичних дисциплін сту-денти дізналися багато нового, цікавого та корисного.