ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

14 червня в Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості та святковий концерт із нагоди відзначення Дня медичного працівника. Серед запрошених на свято – працівники медичної галузі міського й обласного підпорядкування.

Щиро привітав усіх присутніх із професійним святом міський голова Олександр Мамай. Під час урочистостей очільник міста відзначив кращих з кращих працівників галузі преміями, грамотами, грошовими сертифікатами для підвищення рівня охорони здоров’я, забезпечення полтавських медичних закладів новітнім обладнанням і сучасними приладами для діагностики і лікування.

Премією від міського голови Олександра Мамая і Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради за вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, високий професіоналізм, успішну діяльність у системі охорони здоров’я й активну життєву позицію були нагороджені наші вельмишановні співробітники: завідувачка кафедри українознавства та гуманітарної підготовки ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА ЛЕЩЕНКО, доцент кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, доцент кафедри терапевтичної стоматології ІВАН ЮРІЙОВИЧ ПОПОВИЧ.