СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У ДУНАЙСЬКОМУ ПРИВАТНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (М. КРЕМС, АВСТРІЯ)

Завдяки тісній багаторічній співпраці між Українською медичною стоматологічною академією та Дунайським приватним університетом викладачі ВДНЗУ «УМСА» мають змогу стажуватися на клінічних базах австрійського вишу та вдосконалити професійні навички.

Нещодавно делегація академії у складі завідувача кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів, д.мед.н., професора Скрипнікова Петра Миколайовича, завідувача кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології, д.мед.н, професора Ткаченко Ірини Михайлівни, доцента кафедри ортодонтії, д.мед.н., доцента Дмитренко Марини Іванівни, доцента кафедри терапевтичної стоматології, к.мед.н., доцента Поповича Івана Юрійовича, асистента кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології, к.мед.н. Калашнікова Дмитра Вікторовича, асистента кафедри терапевтичної стоматології, к.мед.н. Бойченко Ольги Миколаївни, асистента кафедри дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань, к.мед.н. Янко Наталії Валентинівни та асистента кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології, к.мед.н. Коробейнікової Юлії Леонідівни проходили стажування у Дунайському приватному університеті (м. Кремс, Австрія) за темою «Фантомний курс CEREC». Стажування відбулося на базі Центру терапевтичної стоматології та пар одонтології під керівництвом доктора Міхаїла Волгіна.

Під час перебування в університеті учасники досконало ознайомились з сучасними технологіями препарування під незнімні конструкції (inlay, overlay, вініри, мостоподібні констуркції, протезування на імплантах), використанням цифрових технологій в стоматології для сканування зубів та виготовленням провізорних пластикових і безметалевих конструкцій за допомогою апарату «СEREC» (100 навчальних годин).

В результаті стажування учасники отримали багато цікавої інформації, приємні враження та натхнення на впровадження даних методик.