ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЦІКАВІ ВИПАДКИ У КЛІНІЧНІЙ МЕДИЦИНІ 2018»

14 лютого 2018 р. у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Цікаві випадки у клінічній медицині 2018». На науковий захід завітали студенти і молоді дослідники з Києва, Харкова, Вінниці, Запоріжжя, Полтави, Івано-Франківська та Дніпра.

Доповіді студентів українською та англійською мовами учасники заслухали та обговорили на 10 секційних засіданнях за напрямами: внутрішня медицина, загальна хірургія, онкохірургія; акушерство і гінекологія, педіатрія та дитяча хірургія, анестезіологія та інтенсивна терапія, інфекційні хвороби і стоматологія.

У роботі конференції взяв участь студент 4 курсу стоматологічного факультету Скрипник Максим Ігорович, який доповів на секції «СТОМАТОЛОГІЯ» з роботою «Рідкісний випадок ускладнення карбункула щелепно-лицевої ділянки», що була виконана під керівництвом доцента кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї Скікевич Маргарити Георгіївни. За результатами оцінювання студент посів II місце.

Адміністрація академії висловлює подяку доценту Скікевич М.Г., яка підготувала студента до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Цікаві випадки у клінічній медицині 2018» та вітає переможця і бажає подальших успіхів!