«БРЕЙН-РИНГ З ПРОПЕДЕВТИКИ ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ»

За традицією, в академії кожен рік зі студентами проводиться ділова гра – «Брейн-ринг» серед кафедр стоматологічного факультету.

У 2017 році кафедра дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології отримала цю естафету від завідувача кафедри дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань професора Каськової Л.Ф.

13 березня 2018 в аудиторії №5 для студентів 3, 4 курсів стоматологічного факультету та 5 курсу факультету підготовки іноземних студентів співробітники кафедри сумісно з членами СНГ кафедри провели «Брейн-ринг з пропедевтики хірургічної стоматології».

На початку брейн-рингу слово було надано завідувачу кафедри професору Ткаченку П.І., який запропонував вшанувати пам’ять першого проректора ВДНЗУ «УМСА» професора Віктора Миколайовича Бобирьова, який 9.03.2018 р. після тривалої тяжкої хвороби пішов із життя. Студенти та викладачі академії вшанували пам’ять першого проректора хвилиною мовчання.

Результати команд у 3-х конкурсах ділової гри оцінювала лічильна комісія у складі: доц. Резвіної К.Ю., ас. Швець А.І. та ас. Горбаченко О.Б., а також студентів 4 та 3 курсів – Степана Чуприни та Бусло Максима.

За відповідями учасників брейн-рингу спостерігало компетентне журі: зав. кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології проф. Ткаченко П.І., декан факультету підготовки іноземних студентів доц. Буря Л.В., зав. кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї проф. Аветіков Д.С., проф. кафедри Рибалов О.В., заступник декана стоматологічного факультету доц. Нечепаєва Л.В., голова Ради ветеранів академії Лебедєв В.А., представник комісії по роботі з молоддю при ППО академії, редактор РВВ Золотарьова Є.В., голова студентського парламенту Соколова Даніїла.

У брейн-рингу взяли участь 9 команд: «Месники», «Видали мене повністю», «Синдром Бріссо», «Ніжний оскал», «Харизма», «Альвеола», «Тріада», «Chorda tympani», «Carpe Diem».

Команди склалися таким чином: «Видали мене повністю» – Литвин Владислав, Кондрух Наталія, Аня Русанова; «Ніжний оскал» – Максим Кравченко, Анна Гаркун, Гончаренко Оксана; «Харизма» – Дехтярьова Дарина, Лисиця Костянтин, Кісєльова Анастасія; «Альвеола» – Білоусова Богдана, Чубар Діна, Ткаченко Вікторія; «Тріада» – Єщенко В’ячеслав, Полянська Анна, Сушич Ольга; «Chorda tympani» – Ничипорчук Ваня, Гончаренко Дарья, Галич Павло; «Синдром Бріссо» – Фарбітник Інна, Загоранська Надія, Міщєрякова Єлизавета; «CarpeDiem» – Джумаєв Вепа, Кадиров Нуретдін, Скрипник Максим; «Месники» – Давітян Давид, Шевчук Ангеліна, Шевченко Даша.

Переможцем брейн-рингу з пропедевтики хірургічної стоматології у 2018 р. стала команда «Месники» (капітан Давітян Давид). Друге місце у діловій грі виборола команда «Видали мене повністю» (капітан Литвин Владислав). Третє місце у запеклій боротьбі зайняла команда «Синдром Бріссо» (капітан Загоранська Надія).

Переможців та учасників брейн-рингу нагородили дипломами члени журі та викладачі кафедри: завуч – ас. Доброскок В.О. та доценти: Дубровіна О.В., Панькевич А.І., Білоконь С.О., Лохматова Н.М., Резвіна К.Ю., Доленко О.Б., Гоголь А.М., Колісник І.А., а також асистенти Швець А.І. та Горбаченко О.Б.

Дипломи за організацію брейн-ринга отримали студенти медичного факультету №1: Безкоровайна А.О., Тарасенко А.К., Бутиріна І.Д. та студенти стоматологічного факультету: Бусло М.С., Моторний Р.В., Дахно В.С., Аладочкін А.П., Звірянський В.М., Щербина Д.С., Дондик Д.В., Закорчменна Т.І.

Дипломами за участь в організації брейн-рингу також нагородили ведучих: голову комісії по роботі з молоддю при ППО академії Драбовського В.С., студентку 2 курсу медичного факультету №1 Бусло Я.А., студентку 3 курсу медичного факультету №1 Дубровіну Е.А., студента 4 курсу стоматологічного факультету Чуприну С.Л.

Дипломами за активну участь у роботі СНГ кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології нагородили: студентку 3 курсу медичного факультету №1, яка бере активну участь у роботі СНГ кафедр анатомії людини та дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології Дубровіну Е.А.; студента 5 курсу факультету підготовки іноземних студентів Джумаєва Вепу – капітана команди та переможця брейн-рингу у 2016 р.; студента 5 курсу факультету підготовки іноземних студентів, переможця 2016 р. Кадирова Нуретдина; студента 4 курсу стоматологічного факультету Скрипника М.І., який був переможцем у 2016 р. Диплом також отримала голова СНГ кафедри, студентка 5 курсу стоматологічного факультету Павловська Христина.

Колектив кафедри, студенти та учасники заходу висловлюють подяку за підтримку у проведенні цього проекту ректору ВДНЗУ «УМСА» професору Ждану В.М., в.о. першого проректора професору Дворнику В.М., проректору з науково-педагогічної та виховної роботи професору Похильку В.І., голові ППО академії доценту Борисовій З.О., декану факультету підготовки іноземних студентів доценту Бурі Л.В., декану стоматологічного факультету доценту Сидоровій А.І. та її заступникам, декану медичного факультету №1 доценту Рябушку М.М., голові комісії по роботі з молоддю при ППО академії, ас. кафедри хірургії №3 Драбовському В.С., усім членам журі, співробітникам редакційно-видавничого відділу (начальник Тімоніна Н.О.), відділу навчального технічного забезпечення (начальник Бутович М.І.), студентському парламенту (голова Д. Соколова) та студентському науковому товариству.

Співробітники кафедри та студенти висловлюють щиру подяку за подарунки спонсорам брейн-рингу з пропедевтики хірургічної стоматології!!!

Учасники пройшли усі випробовування, показали свої знання та довели, що у майбутньому вони будуть успішними лікарями-стоматологами України!

Організаційний комітет