ВОЛОНТЕРСЬКІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ПРОПЕДЕВТИКИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИН

Співробітники кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини) разом зі студентами медичного факультету багато років поспіль відвідують генерала-майора запасу, ветерана Другої світової війни, воїна-інтернаціоналіста, учасника Карибської кризи Бориса Васильовича Лутіна, допомагають у різних справах, запрошують його для проведення лекцій та зустрічей в академії.

Генерал Лутін завжди мав активну громадську позицію, виступав із бесідами у різноманітних колективах, навчальних та виправних закладах України. У 2015-2016 роках генерал Лутін відвідував зону АТО, проводив зустрічі з бійцями, ділився безцінним військовим досвідом, консультував керівний офіцерський склад, надавав психологічну допомогу.

Минулого року Борис Васильович відсвяткував 95-річчя. Нажаль, поважний вік генерала та тяжкі хвороби нині обмежують його активність. Тож, він продовжує виховну роботу з колективом кафедри та молоддю по телефону. А ми, в свою чергу, відвідуємо його й надаємо можливу допомогу. Цього разу волонтерську місію здійснили студенти 13 групи 6 курсу медичного факультету Ігор Холод, Роман Дубина та Антон Кіяшко. Вони відвідали генерала у селі Терешки, де він проживає, відвезли фрукти та ліки.