I ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗІОЛОГІЇ 2018 РОКУ

19 березня на кафедрі фізіології відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з фізіології серед студентів ВДНЗУ «УМСА». В олімпіаді взяли участь 22 кращих студента 2 курсу медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.

Програма змагань включала 5 цікавих завдань із різних розділів фізіології, які студенти вивчали з початку року. Завдання виявились складними, про що свідчить те, що жоден не набрав 100% балів, але більшість студентів впоралась досить добре.

Журі визначило переможців, які отримали грамоти та корисні подарунки. Кращими стали:

- шосте місце з однаковою кількістю балів (61 з 85 можливих) поділили відразу 3 учасника: Ніколаєвська Єлизавета (2 група медичного факультету), Вірченко Яна (2 група медичного факультету) та Рева Роман (5 група медичного факультету);

- п’яте місце – Кощавка Владислав (16 група мед. факультету) – 62 бали;

- четверте місце – Лоцько Віктор (7 група мед. факультету) – 63 бали;

- трете місце – Левчун Ігор (4 група мед. факультету) – 64 бали;

- друге місце – Чабаненко Андрій (15 група стомат. факультету) – 68 балів.

А переможцем I етапу Всеукраїнської олімпіади з фізіології серед студентів ВДНЗУ «УМСА» з результатом 69 балів стала студентка 3 групи медичного факультету №1 Жага Олена.

Саме Олена разом із Чабененко Андрієм будуть представляти нашу академію на ІІ етапі, якій відбудеться 17-19 травня 2018 року у сонячній Одесі на базі Одеського національного медичного університету. Бажаємо їм перемоги!