УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ КАФЕДРИ ПРОПЕДЕВТИКИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ У РОБОТІ XVI ЗИМОВОЇ ШКОЛИ ЛІКАРЯ-ІНТЕРНІСТА

Співробітники кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини) взяли участь у роботі XVI Зимової школи лікаря-інтерніста «Сучасні міжнародні підходи до стандартів діагностики та лікування в клініці внутрішньої медицини», що проходила у м. Рахів з 27 лютого по 5 березня 2018 року, організатором якої вже багато років поспіль є член-кореспондент НАМН України, професор В.З. Нетяженко.

Конференція, що проходила в рамках заходу, зібрала близько 150 учасників – лікарів та науковців із різних областей України. Чотири доповіді з актуальних питань клінічної медицини представили завідувач кафедри, професор Ю.М. Казаков та доцент кафедри Н.І. Чекаліна.

За традицією, насичений змістовний графік роботи Школи включав й години спортивного відпочинку як пропаганда здорового способу життя.