"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

«ОБЕРЕЖНО! ТУБЕРКУЛЬОЗ!»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

Питання протидії туберкульозу в Україні є одним з пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку. То ж упродовж березня студенти академії, волонтери загону «Єдність», за підтримки Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводили інформаційно-виховні заходи серед учнівської і студентської молоді навчальних закладів І-ІV рівня акредитації міста Полтави з метою профілактики захворювань на туберкульоз у молодіжному середовищі (координатор – керівник сектору соціально-психологічної служби і волонтерського руху доцент Ю.П. Ющенко).

Майбутні лікарі під час лекцій та інтерактивних занять ознайомили слухачів із сучасним станом проблеми туберкульозу у світі та в Україні, надали загальні відомості про хворобу, її симптоми, шляхи зараження і заходи для уникнення інфікування. Разом із тим намагалися формувати позитивну мотивацію молоді до здорового способу життя, адже хворобу легше попередити, ніж лікувати.