СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

Прагнучи оволодіти надбаннями та напрацюваннями європейських колег-медиків, науковців та освітян, співробітники Української медичної стоматологічної академії започаткували співпрацю з Україно-польською фундацією «The Institute of International Academic and Scientific Cooperation». У рамках даного проекту викладачі кафедри терапевтичної стоматології доцент Іваницький І.О., доцент Островська Л.Й., асистент Сідаш Ю.В. та кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї доцент Ставицький С.О. та асистент Іваницька О.С. у липні 2018 року пройшли практичне стажування у м. Жешув (Польша).

Програма стажування передбачала ознайомлення із організацією навчального процесу на факультеті медицини Жешувського університету, читання лекцій та проведення майстер-класів й презентацій співробітниками університету, відвідування державних і приватних медичних центрів та стоматологічних клінік. Викладачі-стажисти жваво цікавились сучасними методиками лікування пацієнтів із стоматологічними захворюваннями.

Під час проходження стажування викладачі кафедр взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Modern medicine: trends and prospects for development», матеріали якої оприлюднені у спеціальному електронному виданні.

Проходження стажування викладачами кафедр стоматологічного факультету було підтверджено відповідними сертифікатами міжнародного зразку. Результат стажування – нові знання, уміння, запозичений досвід та приємні враження від спілкування із зарубіжними колегами.