РЕАЛІЗАЦІЯ НАПРЯМКУ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА НА МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ № 1

Важливим напрямком діяльності академії є розвиток міжнародного співробітництва, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів. На медичному факультеті № 1 реалізація цього напрямку передбачає участь студентів усіх курсів факультету у програмах короткострокового та довгострокового стажування за кордоном; поглиблене вивчення іноземних мов; ознайомлення з досвідом фахівців-іноземців.

Так, у першому півріччі 2017-2018 року студентка 6 курсу Єлизавета Барська пройшла тижневе стажування у Німеччині на базі TAGESSTATION MediArt GbR (м. Штутгарт) за напрямками «медсестринський догляд», «медична допомога», «медична етика і деонтологія». Студент 3 курсу Помилой Олександр взяв участь у майстер-класі на тему: «AIRWAY MANAGMENT» з питань інтубації трахеї, надгортанних дихальних засобів, оро- та назофарингеальних повітроводів, протоколів DAS лікаря-анестезіолога Університетської лікарні Уест-Мідлсекс, активного члена UMAUK Джона Елвуда (м. Лондон). Студентка 3 курсу Безкоровайна Анна відповідно до Угоди про Консорціум № 2013-2522/001-001 на даний час навчається в Університеті Аристотеля м. Солоніки (Грецька республіка).

З метою поглибленого вивчення англійської мови студенти факультету беруть участь у заходах центру «Window on America in Poltava».