ДОПОМОГА СІМ’Ї ВОЇНА-ГЕРОЯ АТО

21 січня 2018 року сильна частина профспілкового активу студентів ВДНЗУ «УМСА», а саме: Котуз М., Чучин А., Поляков Д., Канівець В., відвідали сім’ю загиблого воїна АТО, старшого лейтенанта, командира взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону Ярешка Андрія Григоровича, який загинув під час мінометного обстрілу в промзоні міста Авдіївки.

Люся Ярешко, вдова героя, гостинно зустріла студентів, а хлопці, в свою чергу, допомогли господині прибрати подвір’я та обрізати старі гілки на садовій ділянці двору.

Для того, щоб Україна була сильною, самодостатньою, мала повагу на світовій арені, дуже важливо, щоб молоде покоління пам'ятало і усвідомлювало, якою ціною відстоюється наша свобода та незалежність!