НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«МЕДИЧНІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ
У КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ»

22 лютого 2018 року на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» в аудиторії №3 відбувся Науково-практичний семінар «Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб у клінічній практиці сімейного лікаря».

З вітальним словом до гостей та учасників семінару звернулися: Лисак Віктор Петрович – директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Гойда Ніна Григорівна – д.мед.н., професор кафедри управління охорони здоров’я НМАПО ім. П.Л. Шупика.

У роботі семінару з доповідями виступили: Целуйко В.Й. – д.мед.н, проф., завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО, Селюк М.М. – к.мед.н, проф. кафедри терапії УВМА, Юдіна Л.В. – к.мед.н, доц. кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО ім. П.Л. Шупика, Кочуєва М.М. – д.мед.н., проф., завідувач кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини ХМАПО, Міщук Н.Є. – к.мед.н., доц. кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО, Кочуєв Г.І. – к.мед.н, доц. кафедри загальної практики - сімейної медицини ХМАПО.

Зареєстровано більш ніж 250 учасників: лікарі-інтерни медичного профілю I та II року навчання Навчально-наукового інституту післядипломної освіти, лікарі ЛПЗ Полтавської та Сумської областей.

По закінченню Науково-практичного семінару учасники отримали сертифікати.