ПРОВЕДЕНО ЦИКЛ БЕСІД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

13 лютого 2018 р. студентами 6 курсу медичного факультету №1 під керівництвом доцента кафедри внутрішньої медицини №1 Гопка О.Ф. проведений цикл бесід для учнів 1-4 класів Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області» на теми: «Принципи здорового способу життя», «Здорове харчування», «Гаджетоманія та її наслідки», «Мікроби навколо нас», «Шкідливість газованих напоїв».

Учнів в інтерактивній формі було ознайомлено з основними поняттями здорового способу життя, що передбачає формування у школярів мотивації щодо дбайливого ставлення до власного життя й здоров’я, стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей.