ІННОВАЦІЙНЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ АРТТЕРАПІЇ

Практичним психологом Центру управління освітньо-виховною роботою з молоддю Климач Т.М для викладачів, лікарів-курсантів, студентів та співробітників академії проводяться інноваційні психологічні заняття з елементами арт-терапії за методикою правопівкульного малювання американського психолога Бетті Едвардс. До занять долучились: кафедра терапевтичної стоматології, кафедра дитячої стоматології, кафедра гістології, цитології та ембріології, кафедра експериментальної та клінічної фармакології з імунологією та алергологією, бібліотека, студентська профспілкова організація, студенти 2-5 курсів, студенти-олімпійці з м. Тернополя та м. Одеси.

Мета таких зустрічей: зниження рівня професійного вигорання, емоційного напруження та створення комфортної атмосфери в колективі, формування бажання самопізнання й розвиток адекватної самооцінки.

Ідея методу виникла після відкриття функціональних відмінностей півкуль головного мозку психобіологом Роджером Сперрі, за яке він отримав Нобелівську премію. Сенс методу полягає в тимчасовому зниженні активності роботи лівої півкулі (відповідає за логіку, обмеження, розрахунок, оцінку дій) та передачі ведучої ролі правій (відповідає за творчість, креативність, інтуїцію).