ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УКРАЇНИ «ПЕРИНАТАЛЬНА МЕДИЦИНА»

21 травня 2018 року на базі Перинатального центру ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського за підтримки ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» ім. академіка О.М. Лук’янової та ВГО «Асоціація неонатологів України» відбулася онлайн-конференція молодих вчених України «Перинатальна медицина».

В конференції взяли участь молоді вчені Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (м. Київ), ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» ім. академіка О.М. Лук’янової, Одеського національного медичного університету, ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

З доповіддю «Аналіз інтеграції моделі предикції та попередження розвитку ВШК та ВШК-індукованих несприятливих наслідків в роботу Перинатального центру ПОДКЛ ім. М.В. Скліфосовського» виступила асистент кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія».