ВИПУСК ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

21 травня 2018 року 22 випускники кафедри медицини катастроф та військової медицини ВДНЗУ «УМСА» – студенти стоматологічного та медичних факультетів, інтерни навчально-наукового інституту післядипломної освіти академії та практикуючі лікарі, колишні випускники вишу склали військову присягу – клятву на вірність народові України. Військова присяга – документ юридичної сили, що має велике державне значення. Текст військової присяги затверджено Указом Президії Верховної Ради України від 10 жовтня 1991р. № 1640-XII. У ній сформульовано найважливіші вимоги, які ставляться до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки України. Воїн дає персональну клятву народові України та своїй державі.

Присягу приймав викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини академії (завідувач кафедри доцент Шепітько К.В.), полковник запасу Герасименко С.Д. Складаючи присягу, випускники кафедри промовляли її слова усвідомлено, дехто із ледь помітним хвилюванням, проте в усіх голосах вчувалась гордість і готовність до служби українському народові.

Від імені ректора академії професора Ждана В.М. та усієї адміністрації ВДНЗУ «УМСА» теплими натхненними словами випускників щиро привітали проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Скрипник І.М. та декан стоматологічного факультету академії професор Сидорова А.І.

В цей урочистий день вітання і настанови до подальшого навчання в Українській військово-медичній академії та проходження служби молоді військовослужбовці отримали від викладачів кафедри, батьків та друзів. Тож бажаємо нашим випускникам пишатися набутим почесним званням – «Військовослужбовець – військовий лікар України»!