УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ З НАГОДИ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ-2018

21 червня 2018 року в палаці дозвілля «Листопад» відбулося урочисте засідання вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» з нагоди випуску студентів стоматологічного факультету, медичних факультетів №1, №2 та факультету підготовки іноземних студентів. 743 випускники стали дипломованими спеціалістами, 34 з них отримали дипломи з відзнакою.

Із цією знаковою подією випускників та їх рідних в своїх зверненнях щиро вітали ректор академії професор Вячеслав Ждан, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак, начальник відділу медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Олександр Оглобля, начальник управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Котов, його Високопреосвященство архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Випускники із гордістю виходили на сцену, щоб із рук ректора та професорів отримати омріяний диплом, до якого вони йшли ці довгі роки.

Декани факультетів намагалися відзначити кожного з випускників, розказати про їх досягнення у навчанні, науковій роботі, спорті, художній та культурній діяльності. А зал зустрічав випускників бурхливими оплесками.

Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері. Після отримання дипломів випускники в урочистій обстановці дали клятву Гіппократа. А чуттєві та запальні пісні, натхненні танці, душевні відео про випускників, викладачів та батьків викликали захоплення усіх присутніх та прикрасили це неймовірне дійство.

Бажаємо нашим випускникам подальших звершень та досягнень, легкої дороги у житті! Українська медична стоматологічна академія впевнена, що всі її вихованці підтвердять горде звання випускника ВДНЗУ «УМСА» своїми професійними успіхами та перемогами.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!