МІСТЕР УМСА 2018!

21 лютого 2018 року відбувся наймасштабніший захід по версії всієї жіночої частини академії – МІСТЕР УМСА 2018!!!

Участь у конкурсі взяли 7 учасників:

1. Джумаєв Вепа – студент 5 курсу факультету підготовки іноземних студентів;

2. Стаценко Олексій – студент 5 курсу стоматологічного факультету;

3. Прокопенко Ілля – студент 1 курсу стоматологічного факультету;

4. Косенко Леонід – студент 4 курсу стоматологічного факультету;

5. Дахно Віталій – студент 5 курсу стоматологічного факультету;

6. Сема Роман – студент 1 курсу медичного факультету №1;

7. Супрун Сергій – студент 1 курсу медичного коледжу.

Боротьба була запеклою, але судді гідно та справедливо оцінили кожного кандидата. Склали наше вельмишановне журі: перший проректор Дворник В.М., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько В.І., декан стоматологічного факультету Сидорова А.І., декан медичного факультету №1 Рябушко М.М., декан факультету підготовки іноземних студентів Буря Л. В., переможець торішнього сезону, представник профспілкового комітету працівників ВДНЗУ «УМСА» Пелипенко Л.Б., «Містер УМСА 2017» Жарін Владислав, голова студентського парламенту Соколова Данііла, голова студентського профкому Пікуль Ольга.

Конкурс складався з декількох етапів: дефіле під гімн конкурсу, візитка, костюмоване дефіле на тему «Всесвіт Marvel і DC» та конкурс талантів. Усі учасники всебічно представили себе глядачеві, але вердикт журі розподілив номінації таким чином:

1. Містер Артистичність – Супрун Сергій;

2. Містер Харизматичність – Прокопенко Ілля;

3. Містер Кмітливість – Косенко Леонід;

4. Містер Мужність – Джумаєв Вепа;

5. Містер Багатогранність – Стаценко Олексій;

6. Містер Феєричність – Дахно Віталій;

7. Містер Креативність – Сема Роман;

8. Віце-Містер – Дахно Віталій;

9. Містер УМСА 2018 – Косенко Леонід.

Вітаємо Леоніда з перемогою та бажаємо, щоб надалі його перемоги продовжувалися та мали масштабніший характер.

Захід відбувся завдяки підтримці ректора академії Ждана Вячеслава Миколайовича та мав благодійну мету. Усі кошти, зібрані з продажу білетів, а це 9 тис. 824 грн., передані на лікування студента 2 курсу стоматологічного факультету Муренка Ярослава.