СТУДЕНТИ ВДНЗУ «УМСА» СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ ТА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ВІЗИТІ

Студенти медичного факультету №1 Михайло Харів і Кирило Шумик стали учасниками освітнього проекту Британської ради (British Counsil) та взяли участь у національному навчальному візиті «Student Action – Ефективні студентські організації» до Запорізького національного університету.

Серед учасників проекту – 35 студентів із різних міст України (Харків, Київ, Одеса, Вінниця).

У рамках цього заходу студенти мали змогу вивчити принципи роботи студентського самоврядування у Запорізькому Національному університеті, ознайомились із місцевими молодіжними проектами, спрямованими на розвиток молодих фахівців, соціальними ініціативами та волонтерськими акціями, які реалізує молодь; прослухали лекції від лідерів самоврядування ЗНУ, обговорили важливі інструменти ведення діалогу з керівництвом навчального закладу та з’ясували основні засади ефективної роботи в команді, а також визначили роль органів студентського самоврядування і студентських організацій відповідно до законів України про освіту та вищу освіту.

Під час візиту студенти познайомились з Молодіжною міською радою Запоріжжя, Обласним центром молоді та її проектами, відвідали ВАТ «Запоріжсталь» та оцінили історичну спадщину Запорізького краю – Національний заповідник Хортицю і «Запорозьку Січ».