"День Гідності та Свободи"

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи на Соборному майдані зібралася уся громада міста Полтави – обласна та міська влада, духовенство, представники трудових колективів, громадських організацій, студенти, школярі та небайдужі містяни. На заході, приуроченому Революції Гідності 2013 року та Помаранчевій революції 2004 року, були присутні викладачі, співробітники, студенти Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» та медичного коледжу.

Учасники Народного віче помолилися за Україну та її захисників. Згадали також героїв, які назавжди залишили нашу землю. Присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів.

День Гідності та Свободи відзначають по всій Україні. Саме з нього почалася Революція Гідності. Це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо ті подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе особисто, які стали поштовхом у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей.