ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТСЬКИХ САНІТАРНИХ БЮЛЕТЕНІВ

На кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою (завідувачка кафедри професор Голованова І.А.) проходять навчання студенти 5 курсу медичного факультету №1 та медичного факультету №2. В процесі навчання вони опановують практичні навички, в числі яких – проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення. Однією з форм цієї роботи є оформлення санітарних бюлетенів за різними актуальними темами.

Вже традиційно студенти-п’ятикурсники взяли участь у конкурсі на кращий санітарний бюлетень, присвячений пропаганді здорового способу життя, питанням профілактики захворювань та боротьбі зі шкідливими звичками. Майбутні лікарі показали творчий підхід, втіливши на папері свої цікаві ідеї щодо санітарно-просвітницької роботи, креативно продемонстрували своє бачення і розуміння проблем, що загрожують здоров’ю та життю людини. Кращі конкурсні роботи були виставлені у вестибюлі адміністративного корпусу академії.

24 січня 2018 року, при підтримці адміністрації ВДНЗУ «УМСА» та Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю (керівник професор Похилько В.І.), відбулася презентація студентських санітарних бюлетенів за участі представників адміністрацій лікувальних закладів міста та області, представників ректорату нашого вишу, професорсько-викладацького складу, співробітників академії, колективу кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою та студентів молодших курсів.

З просвітницькою метою кращі санітарні бюлетені та ті, що зайняли призові місця, будуть розміщені у школах міста та Кризовому центрі адаптації для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах.