"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

23 КВІТНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПСИХОЛОГА!

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

До всеукраїнського Дня психолога, який відзначається 23 квітня, Центром управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю, практичними психологами була організована виставка фото світлин та робіт з психологічних тренінгів, інтелектуальних бесід, ділових ігор, мозкових штурмів, занять з арт-терапії і колажів на тему «Імідж майбутнього лікаря».

Робота психологів направлена на всіх учасників навчально-виховного процесу для покращення психічної атмосфери, зняття емоційної напруги та стресів.

Психологи академії завжди готові розділити чужі проблеми, горе і радість, а також допомогти знайти себе в цьому житті.

У центральній читальній залі бібліотекою академії до Дня психолога організовано тематичну книжкову виставку «Профілактика емоційного перенапруження». Книжкові видання, що представлені на виставці, порушують питання психологічної культури особистості, емоційно-психологічного комфорту людини, вчать керувати своєю поведінкою, емоціями. У фонді бібліотеки – нові видання підручників і посібників із загальної психології, практичної та корекційної психології, психології міжособистісного спілкування та психології конфлікту тощо. Тож запрошуємо до перегляду!