ПЕРЕМОГА НА 80-МУ НАУКОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «МЕДИЦИНА ХХІ СТОРІЧЧЯ»!

У 12-13 квітня 2018 року в м. Краматорську на базі Донецького національного медичного університету відбувся ювілейний 80-ий науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя».

Конгрес проходив з міжнародною участю та зібрав студентів і молодих вчених з Єреванського державного медичного університету імені М. Гераці (Вірменія), Гомельського державного медичного університету (Білорусь), Вітебського державного медичного університету (Білорусь), Білоруського державного медичного університету (Білорусь), а також багатьох міст України: Кропивницького, Маріуполя, Полтави, Харкова, Києва, Львова, Рубіжного.

У секції «Хірургія. Дитяча хірургія. Травматологія та ортопедія. Анестезіологія і реанімація» ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ за доповідь «Реанімаційна хірургія – хірургія політравми ХХІ сторіччя» (науковий керівник доц. Панасенко С.І.) виборов КЕРБАЖ Нізар Ріда – інтерн 2 року навчання кафедри хірургії №2 ВДНЗУ «УМСА» (зав. кафедри проф. Шейко В.Д.).

Вітаємо нашого переможця і бажаємо йому наснаги, прагнення до знань і подальших звершень!!!