НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ АНАТОМІЇ ТА ОПЕРАТИВНОЇ ХІРУРГІЇ», ПРИСВЯЧЕНА 135-РІЧЧЮ СТВОРЕННЯ КАФЕДРИ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

20-21 вересня 2018 року на кафедрі клінічної анатомії і оперативної хірургії проводилася Науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми сучасної клінічної анатомії та оперативної хірургії», присвячена 135-річчю створення кафедри, у роботі якої взяли участь провідні фахівці-морфологи Української медичної стоматологічної академії, інших медичних вишів України, представники із Канади, Білорусі, Турції, Азербайджану та Узбекистану.

У наукових дискусіях взяли участь очні учасники конференції, професори Проніна О.М., Білаш С.М., Дубінін С.І., Шепітько В.І., Старченко І.І., Півторак В.І., Костюк Г.Я., Гнатюк М.С., Дуденко В.Г., Кошарний В.В.,Черно В.С., Григор’єва О.А.

У ході Інтернет-конференції були обговорені сучасні актуальні проблеми розвитку морфологічної науки та стан викладання клінічної анатомії і оперативної хірургії у медичних вишах України.