Підписання хартії

Шановні співробітники та студентство!

18 вересня 2018 року відбулася визначна подія в історії Української медичної стоматологічної академії. Саме цього дня під час урочистостей, присвячених 30-річчю Великої Хартії та з нагоди 800-річчя Університету в м. Саламанка (Іспанія) Українська медична стоматологічна академія приєдналася до Великої Хартії університетів (Magna Charta Universitatum). Приєднання "УМСА" до числа підписантів засвідчує вірність фундаментальним принципам, якими керується заклади освіти задля забезпечення розвитку освіти, інноваційних змін у світі та налагодження співпраці, а саме: свобода в дослідницькій і викладацькій діяльності є основним постулатом університетського життя; університет є самостійною установою усередині суспільств із різною організацією; дослідницька і викладацька діяльність повинні бути морально й інтелектуально незалежні від будь-якої політичної й економічної влади; повинні бути нероздільні для того, щоб навчання в університеті відповідало б потребам, що змінюються, запитам суспільства і досягненням у науці. Підписання Академією угоди такого рівня є заслуженим та закономірним результатом злагодженої роботи всього колективу Академії.

З повагою - ректор В.М. Ждан