«МІСТО ПРОФЕСІЙ»

Шановні співробітники та студентство!

15 вересня 2018 року волонтери загону «Єдність» Української медичної стоматологічної академії взяли активну участь у міжнародному проекті «Місто професій», що вже п’ятий рік поспіль реалізовується в Україні.

У Корпусному парку Полтави розгорнули імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримувала паспорт та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти могли спробувати себе в обраній професії.

Мета даного проекту – щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. Ініціатор заходу – міжнародний журнал «Community Business Magazine».