Міжнародний день студента

З ініціативи студентської ради та педагогічного колективу Міжнародний день студента у медичному коледжі академії відзначили цілим рядом заходів.

Проведена лотерея «Студентська шара», у ході якої кожен студент міг виграти бонусний квиток на додатковий бал до заробленої у цей день оцінки. Квиток діяв протягом одного дня і тільки одноразово.

Відбувся відеомарафон «Студентське життя в хештегах», який презентував основні види навчальної діяльності та відпочинку студентів.

Крім цього транслювався відеорепортаж «Говорить коледж», у якому викладачі розповідали хто такий, на їхню думку, студент, яким він має бути, згадували власні студентські роки, а також вітали дітей зі святом.

Підсумком святкування Дня студента стало проведення конкурсно-розважальної програми КВК «Весело там, де ми є!». Були представлені наступні команди ? «Супермоделі по-медицинськи» ? представники медичного відділення, «Люди в білому» ? фармацевтичне відділення і збірна цих відділень ? «Вісім дюймів». Гра була напружена, відчувався азарт, молодіжний захват, конкуренція з боку кожної команди, кожного студента, жоден із яких не залишився байдужим до такої важливої, але, водночас, приємної роботи ? підготовки команди КВК. Учасників конкурсу захоплено вітали уболівальники ? «кричалками», плакатами, а саме головне ? запальним та щирим сміхом. Особливо хотілося б відзначити команди «Люди в білому» та «Вісім дюймів», які зуміли показати чудову гру. Кращою, за одноголосним рішенням журі, стала команда медичного відділення «Супермоделі по-медицинськи».

Усі присутні на святі отримали гарний заряд адреналіну, що був підкріплений солодкими призами учасникам гри, які організувала студентська рада коледжу.

Щиро вітаємо всіх студентів! Бажаємо невичерпної енергії, позитивного настрою, а головне - можливості отримувати задоволення від свого статусу кожного дня!