УЧАСТЬ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОПЕРАТИВНОЇ ХІРУРГІЇ ТА ТОПОГРАФІЧНОЇ АНАТОМІЇ

19-20 квітня 2018 року у ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії.

ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» представляли студенти-переможці І етапу олімпіади: Гичак Павло, Михайліченко Дмитро, Нерянов Назар, Боровик Роман.

Олімпійці, які відстоювали честь нашої академії, показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки:

- Гичак Павло нагороджений дипломом ІІІ ступеня;

- Михайліченко Дмитро одержав грамоту за ІІ місце у конкурсі «Тестування»;

- Нерянов Назар отримав грамоту за ІІ місце у конкурсі «Кишковий шов»;

- Боровик Роман здобув грамоту за ІІІ місце у конкурсі «Хірургічний шов»;

Кафедра клінічної анатомії і оперативної хірургії вітає учасників Олімпіади з перемогою!