ПРЕДСТАВНИКИ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «МЕТОДИ ЕФЕКТИВНОГО ВИКЛАДАННЯ»

У рамках «Меморандуму про взаєморозуміння щодо освітньої, наукової і культурної співпраці» між Університетом штату Вашингтон та медичним коледжем академії 15-18 травня представники медичного коледжу взяли участь у тренінгу «Методи ефективного викладання», який проводився у співпраці I-TECH та Центру громадського здоров’я МОЗ України на базі конгрес – центру «Пуща» м. Київ.

Міжнародний консультант I-TECH Ліз Стівенс та команда тренерів через легкість і доступність подачі матеріалу, багатий досвід комунікацій допомогли зрозуміти нюанси взаємодії учасника та фасилітатора, отримати навички роботи з великою та малою аудиторією, набути уміння спокійно та водночас енергійно мотивувати та стимулювати учасників до співпраці і постійно тримати зворотній зв'язок.

Гармонійна, комфортна атмосфера, створена організаторами тренінгу надихала на плідну працю і викликала бажання отримані знання, навики, емоції реалізувати у своїй роботі.

Методист коледжу Світлана Андрейко, голова ЦМК професійних медсестринських дисциплін Наталія Мартиненко, викладач професійних медсестринських дисциплін Валентина Жепко отримали сертифікати про участь у тренінгу.