ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ, МАГІСТРІВ ТА КЛІНІЧНИХ ОРДИНАТОРІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ», ПРИСВЯЧЕНА 25-РІЧЧЮ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

24 травня 2018 року в аудиторії №5 відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція лікарів-інтернів, магістрів та клінічних ординаторів «Актуальні питання клінічної медицини», присвячена 25-річчю Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

В роботі конференції взяли участь лікарі-інтерни, магістри та клінічні ординатори, базові керівники, наукові керівники клінічних ординаторів, завідувачі профільних кафедр та викладачі.

Всього виконано 97 наукових робіт, які опубліковані у збірнику тез Всеукраїнської науково-практичної конференції. З доповідями на пленарному засіданні виступили лікарі-інтерни: Дубина К.В. – фах «Інфекційні хвороби», Кербаж Н.Р. – фах «Хірургія», Говтвяниця Н.В. – фах «Акушерство та гінекологія», Шум В.В. – фах «Психіатрія», Савоста М.С. – фах «Стоматологія». Всі вони нагороджені дипломами I ступеня.

На секційному засіданні «Клінічна медицина» представлено 17 доповідей, з яких диплом I ступеня отримала Прилуцька Н.О. – фах «Акушерство і гінекологія»; диплом II ступеня отримали лікарі-інтерни: Гришина І.С. – фах «Отоларингологія», Крупін Д.Ф. – фах «Психіатрія», клінічний ординатор Наконечний Д.О. – фах «Офтальмологія»; диплом III ступеня отримали лікарі-інтерни Зуб А.О. – фах «Загальна практика сімейна медицина», Орлова Ю.А. – фах «Акушерство і гінекологія», клінічний ординатор Бабенко В.І. – фах «Патологічна анатомія».

У секційному засіданні «Стоматологія» взяли участь 90 лікарів-інтернів. Було представлено 19 доповідей. Диплом I ступеня отримали клінічні ординатори Бакрадзе А.Г та Силенко Б.Ю.; диплом II ступеня – лікарі-інтерни Білогурова В.Г., Стешкіна Д.А., Сім'я М.І.; диплом III ступеня – Вельбой О.М., Дондик Є.О., Кононюк С.В., Міроненко А.П.

В обговоренні доповідей на II пленарному засіданні виступили проф. Скрипнікова Т.П. та проф. Смаглюк Л.В.

Науково-практична конференція підвела підсумок річної науково-дослідної роботи лікарів-інтернів, магістрів, клінічних ординаторів та показала їх достатньо високий професійний рівень.