ДЕНЬ СКОРБОТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22 червня 2018 року студенти та співробітники ВДНЗУ «УМСА», представники Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю, Ради ветеранів, бібліотеки та студентського парламенту академії взяли участь у заходах з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Разом із сотнями небайдужих полтавців, представниками влади, політичних партій, громадських організацій та трудових колективів, ветеранськими організаціями, духовенством та студентством міста вшановували пам'ять загиблих урочистим покладанням вінків і квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави.

Усі присутні схилили голови у хвилині мовчання перед святою пам’яттю полеглих, перед усіма героями-визволителями, що здійснили великий, незабутній подвиг, завдяки якому ми маємо можливість жити у вільній незалежній країні.

Напередодні Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні вчена рада ВДНЗУ «УМСА» привітала свого колегу – професора кафедри внутрішньої медицини № 1, доктора медичних наук, почесного академіка ВДНЗУ «УМСА», полковника медичної служби у відставці, учасника бойових дій Другої світової війни ДУДЧЕНКА Максима Андрійовича. Від імені Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України» ректор академії професор Ждан Вячеслав Миколайович вручив професору Дудченку Максиму Андрійовичу пам’ятну медаль «За нашу Победу. 9 мая 1945».