ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗУБОТЕХНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «МИКС-ЛАБ» ЗІ СТУДЕНТАМИ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

У рамках проведення профорієнтаційної роботи у медичному коледжі «УМСА» відбулася робоча зустріч представників зуботехнічної лабораторії «МИКС-лаб», зокрема завідувачки Марини Володимирівни Семеняки, зі студентами випускних курсів спеціальності «Стоматологія», майбутніми зубними техніками.

У ході бесіди Марина Володимирівна відзначила досить високий рівень підготовки зубних техніків, а також розповіла про новинки на ринку зуботехнічної справи, зазначивши про їх доступність для Полтавського регіону.

Завідувачка лабораторії своєю розповіддю стимулювала студентів до пошуку нових форм діяльності та опанування модернових засобів роботи, яким було дуже цікаво спілкуватися із реальним роботодавцем.

Зустріч пройшла у робочій атмосфері та налагодженні подальшої співпраці.