СТАРТУВАВ ЧЕРГОВИЙ ЦИКЛ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ЗДОРОВ’Я»

У січні 2018 року на кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою стартував черговий цикл зі спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я» для керівників закладів охорони здоров’я.

На вступній лекції завідувачка кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою, д.мед.н., професор І.А. Голованова привітала слухачів з початком навчання, поінформувала про організаційний процес проходження циклу та побажала слухачам успішного навчання, зацікавленості в отриманні нових знань, адже саме їм потрібно буде забезпечувати ефективну систему вітчизняної медичної допомоги.