ПЕРЕМОГИ У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ФАХУ «ПЕДІАТРІЯ»

20-23 березня 2018 р. у Вінницькому національному медичному університеті пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фаху «Педіатрія».

Бєляєв І.С., студент 3 курсу медичного факультету, отримав диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Профілактика вентилятор-асоційованої пневмонії у новонароджених» (науковий керівник д.мед.н. Шкурупій Д.А.) та Чеботар О.В., студент 6 курсу медичного факультету, із темою «Оптимізація диференційно діагностичного алгоритму функціональної та органічної патології кишечника у дітей» отримав диплом ІІІ ступеня (науковий керівник проф. Крючко Т.А.).

Щиро вітаємо переможців!