УКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛІКАРІВ-ПЕДІАТРІВ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З СОМАТИЧНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ»

22-23 березня 2018 року у м. Харкові відбулася Українська науково-практична конференція лікарів-педіатрів з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування дітей з соматичною патологією».

На урочистому відкритті конференції зі вступним словом звернувся ректор Харківського національного медичного університету, член-кор. НАМН України, лауреат Державної премії України, професор В.М. Лісовий.

У роботі конференції взяв участь та виступив професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», професор, д.мед.н. Валерій Похилько з доповіддю «Ефективність застосування пакетного рішення при профілактиці важких внутрішньо-шлуночкових крововилив у вкрай недоношених новонароджених».