ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩУ СТУДЕНТСЬКУ КІМНАТУ ГУРТОЖИТКУ, НА КРАЩУ СТУДЕНТСЬКУ КІМНАТУ СЕРЕД ГУРТОЖИТКІВ, НА КРАЩИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК ВДНЗУ «УМСА»

З метою активізації роботи студентських рад гуртожитків з формування здорового способу життя молоді, підтримання зразкового порядку за місцем проживання, забезпечення умов для навчання та організації дозвілля в гуртожитках академії наказом ректора ВДНЗУ «УМСА» професора Ждана В.М. №133 від 30 березня 2018 року «Про проведення щорічного конкурсу-огляду на кращу кімнату та гуртожиток» було створено конкурсну комісію (голова – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько В.І.).

25-26 квітня 2018 року відбувся академічний тур конкурсу-огляду на кращу кімнату та гуртожиток академії.

Комісія в повному складі за участю студентських рад та завідувачів гуртожитків відвідала гуртожитки академії, ознайомилася з роботою та соціально-побутовими умовами проживання студентів у гуртожитках та визначила кращу кімнату.

За рішенням комісії кращими кімнатами гуртожитків визначені:

- гуртожиток №1 – кімната 211;

- гуртожиток №2 – кімната 211;

- гуртожиток №3 – кімната 522 (2);

- гуртожиток №4 – кімната 321 (2).

Кращою в академії визначено 321 кімнату та гуртожиток №4 (голова студентської ради – Сліпуха Б., завідувач гуртожитком – Гайовий А.О.).

Відзнаки ректора та нагороди від первинної профспілкової організації студентів переможці отримають на засідання вченої ради академії.