ЯСКРАВА ПЕРЕМОГА НАШИХ КОЛЕКТИВІВ!

На Міжнародному фестивалі «Золота соната – 2018» у м. Полтаві колективи художньої самодіяльності відділу культурно-освітньої діяльності ВДНЗУ «УМСА» здобули яскраву перемогу!

Лауреатом І премії став ансамбль барабанщиць «Аритмія» в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Інструментальна музика», керівник Заслужений працівник культури України Дуднік Євген Ілліч.

Лауреатом І премії в номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Сучасний естрадний танець» став ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стимул», керівник студентка 4 курсу стоматологічного факультету Юлія Борисова.

Лауреатом І премії стали вокально-інструментальне тріо з Йорданії «Тараб», керівник Амро Фарід.

Лауреатом ІІ премії став вокально-інструментальний гурт «Hevans» з республіки Гана, керівник Джеймс Інкум.

Керівник по роботі з іноземними студентами – Заслужений артист естрадного мистецтва України Табель Ігор Семенович. Це вже не перший Міжнародний фестиваль, де художній керівник відділу культурно-освітньої діяльності представляє академію в професійному журі. Цього разу Ігор Семенович від Всеукраїнського об’єднання «Країна» та ВДНЗУ «УМСА» отримав нагороду «Знак народної пошани» – «За служіння мистецтву». З чим його і вітаємо!

Пишаємось нашими студентами і співробітниками!!!