УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, ПРИСВЯЧЕНІЙ 25-Й РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

23 березня 2018 року на базі закладів Національної академії медичних наук України відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 25-й річниці академії. Наукові доповіді були представлені у 9 секціях. Засідання секцій відбувалося у вигляді конкурсу на кращу доповідь результатів наукової роботи.

У секції «Стоматологія», поміж учасників, які представляли медичні університети та приватні клініки з різних куточків України (Києва, Ужгорода, Львова, Одеси), результати наукового дослідження представила асистент кафедри ортодонтії Ляховська Анастасія Віталіївна, науковий керівник – завідувачка кафедри ортодонтії, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, професор Смаглюк Любов Вікентіївна.

У роботі журі даної секції участь також взяла Смаглюк Любов Вікентіївна. Кожна доповідь була представлена на високому теоретичному рівні з представленням клінічних випадків, викликала науковий інтерес та жваву дискусію.

За підсумками роботи секційного засідання Ляховська А.В. гідно представила ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», здобула 2 місце та отримала диплом за кращу наукову роботу.