ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПЕДІАТРІЯ»

20-23 березня 2018 року на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ зі спеціальності «Педіатрія».

Від кафедри педіатрії №2 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» в конкурсі взяв участь студент 6 курсу медичного факультету Чеботар Олександр, який виступив із доповіддю «Оптимізація диференційно-діагностичного алгоритму функціональної та органічної патології кишечника у дітей» та зайняв призове третє місце.