ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ВНУТРІШНЯ МЕДИЦИНА»

23-24 березня 2018 року на базі кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Внутрішня медицина».

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади взяли участь 35 учасників із 13 ВНМЗ та міст України: Києва, Ужгорода, Запоріжжя, Вінниці, Одеси, Тернополя, Івано-Франківська, Луганська, Полтави, Чернівців, Дніпра, Харкова, Сум.

Перший тур Олімпіади проходив у формі письмової роботи, яка складалася з 50 тестових завдань, взятих із IFOM (Міжнародні основи медицини). Протягом другого дня 18 кращих студентів, які за результатами письмового тестування були допущені до 2 туру, демонстрували практичні компетентності: обстеження хворих із однією з нозологій ОКХ з інтерпретацією даних додаткових обстежень, ставили діагноз і призначали лікування, визначали прогноз перебігу захворювання.

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» представляли студенти 6 курсу медичного факультету №1 Скрипник Роман, Островський Владислав, Соловйов Сергій та в якості члена журі – доцент кафедри внутрішньої медицини №1 Гопко О.Ф.

З побажаннями подальших успіхів вітаємо студента 6 курсу медичного факультету №1 Островського Владислава за зайняте 3 місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Внутрішня медицина».