ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ТЕОРЕТИЧНА МЕДИЦИНА»

Впродовж 24-25 квітня на базі БДМУ м.Чернівці проходила підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році з галузі знань «Теоретична медицина».

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 40 кращих робіт, авторів із усіх медичних вищих навчальних закладів України, які були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 38 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу в Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та висновків рецензентів, членами журі було нагороджено студента 4 курсу стоматологічного факультету ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Скрипника Максима Ігоровича дипломом II ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з галузі знань «Теоретична медицина». Наукова робота була виконана під керівництвом завідувачки кафедри біологічної та біоорганічної хімії, професора, д.мед.н. НЕПОРАДИ КАРІНЕ СТЕПАНІВНИ.