КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «МОЯ ПЕРША ПЛОМБА»

24 квітня 2018 року в аудиторії №7 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» кафедрою пропедевтики терапевтичної стоматології було проведено конкурс професійної майстерності «Моя перша пломба» серед студентів 3-го курсу стоматологічного факультету та студентів факультету підготовки іноземних студентів.

Ще до початку конкурсу було оголошено про перший клінічний етап його проведення, що відбувався на базах кафедри. Студенти 3-го курсу (лікар та асистент), під керівництвом досвідчених викладачів кафедри, проводили клінічний прийом стоматологічних хворих та ставили свої перші пломби. Результати проведення першого етапу студенти представляли на розсуд компетентного журі у вигляді фотозвіту та мультимедійної презентації. За результатами відбіркового презентаційного етапу конкурсу в другий етап вийшло 19 бригад студентів третього курсу.

Другий етап конкурсу професійної майстерності серед студентів проводився у вигляді відповідей на поставлені запитання.

До фіналу конкурсу вийшло 4 студентки. У фіналі вони мали продемонструвати свої практичні знання стоматологічного інструментарію, правил та методик його застосування.

За результатами фіналу переможцем стала студентка 3-го курсу стоматологічного факультету Сушич Ольга (18 група). Друге місце посіла Ткаченко Вікторія (6 група). Третє місце між собою розділили студентки Амірханян Альбіна (16 група) та Гаркун Анна (3 група). Усі переможці отримали цінні призи.

Конкурс пройшов у дружній, теплій та веселій атмосфері. Студенти-учасники конкурсу показали гарні практичні вміння та ґрунтовні теоретичні знання в терапевтичній стоматології.

Бажаємо усім учасникам перемог, професійного зростання та подальшого вдосконалення набутих знань та вмінь.