XХIІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

23-25 квітня 2018 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського відбувся XХIІ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених.

Мета конгресу – об’єднати зусилля молоді для досягнення кращого суспільного здоров’я у світі.

В конгресі взяли участь студенти ВДНЗУ «УМСА» Радомський Олег (МФ-2, 1 курс) та Шапошніков Денис (МФ-1, 2 курс) із доповіддю «План розвитку госпітального округу на прикладі Східного госпітального округу Полтавської області» (науковий керівник завідувачка кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з біостатистикою ВДНЗУ «УМСА», д.мед.н., професор Голованова Ірина Анатоліївна та викладач кафедри Товстяк М.М.).

В ході конгресу звучали численні доповіді та повідомлення, які містили багато цікавої та пізнавальної інформації щодо останніх досягнень в сфері охорони здоров’я.