ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КЛІНІЧНОГО КОНКУРСУ З РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ GLOBAL CLINICAL CASE CONTEST 2018

За результатами відбіркового другого етапу конкурсу, який проходив 27 лютого та 14 березня на кафедрі терапевтичної стоматології у навчальному фантомному класі та клінічному залі з 19 студентами 4-5 курсів на фантомах реставрації фронтального зуба із застосуванням сучасних технологій та пломбувальних матеріалів фірми Dentsply Sirona, у фінал академічного конкурсу вийшли студенти 5 курсу стоматологічного факультету Кравченко Богдан, Головня Віталій, Шабанов Ельдар. 25 квітня відбувся завершальний клінічний етап. Учасники конкурсу разом із своїми асистентами під контролем куратора конкурсу доцента кафедри терапевтичної стоматології І.Ю.Поповича мали можливість на базі кафедри терапевтичної стоматології протягом декількох відвідувань виконувати художню реставрацію вітальних фронтальних зубів свого пацієнта із застосуванням сучасних технологій та пломбувальних матеріалів Сeram X® SphereTEC one, Ceram Х duo, SDR. Обсяг роботи кожного конкурсанта вимагав 10-12 годин ретельної діяльності по відновленню анатомічної та функціональної діяльності фронтальних зубів. 25 квітня завершальний прийом пацієнтів показав, що всі студентські роботи заслуговують на визнання. Остаточне рішення щодо визнання переможця буде прийнято національним журі по представленню до 1 травня постерів фото із етапами реставрації для оцінки журі.