ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ»

21-22 квітня 2018 року студенти академії взяли участь в обласному військово-патріотичному Вишколі допризовної молоді «Захисник України», що проходив на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» (с. Головач) та організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА і військово-спортивним центром «Воїн».

Протягом двох днів шість взводів злагоджено відпрацьовували тактику бою в населеному пункті, дії підрозділу на маршруті, протидію засідці, тактичну медицину та основи виживання. Наш взвод (командир – студент 4 курсу медичного факультету № 1 Вадим Школьний) здобув перемогу у метанні гранат, вогневій підготовці. Студентка 3 курсу медичного факультету № 1 Анастасія Ярославцева відзначена як найкращий стрілець серед учасників всіх команд!